Головна

Пн, 19.11.2018, 07:57
Форма входу
Логін:
Пароль:
[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Шкільне життя » Зовнішнє незалежне оцінювання » Ваше ставлення до ЗНО (Що я знаю про ЗНО)
Ваше ставлення до ЗНО
adminДата: Чт, 02.10.2008, 14:45 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратори
Репутація: 1
Статус: :-(
Ваші думки про ЗНО. Що треба було б змінити в ньому? Чи потрібне воно взагалі?

nataliazaikaДата: Сб, 04.10.2008, 20:23 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Надійний користувач
Репутація: 0
Я вважаю, що ЗНО потрібне. Адже, завдяки йому по-справжньму розумні учні зможуть поступити до університетів.
І їхня праця в школі не буде марною.
Змінила б лише те, щоб тести були для учнів, що навчаються в простих школах, а не в гімназіях))))))
Це моя думка)))))

adminДата: Сб, 16.05.2009, 10:45 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Спробуйте перевірити свої знання тут http://xvatit.com/zovn-test

angelrainskyДата: Вт, 02.06.2009, 10:15 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Чому нас не відвезуть автобусом в Білу Церкву на ЗНО з хімії?
чому не буде супроводу міліції і швидкої допомоги?
І якщо нас на зно з хімії їде 6 чоловік то _добирайтеся самі !
А якщо комусь стане по дорозі погано і він не потрапить на зно або ж спізниться,на кому тоді буде відповідальність за це?

Angel Rain

nataliazaikaДата: Сб, 01.08.2009, 17:29 | Повідомлення # 5
Рядовий
ЗНО - це твій квиток в інститут!Тобі треба, ти й добирайся!!!це твій вибір!!Ти ж міг і не здавати!!

adminДата: Пн, 21.12.2009, 23:28 | Повідомлення # 6
Генералісимус
9 способів провалити тестування
1. Не колупайся пальцем в голові з 15 грудня до 31 березня, бо виколупаєш думку піти зареєструватись на тестування.

2. Якщо ти таки доколупався, то хоч не траться на уроки і бібліотеки: найкращий репетитор – бармен.

3. Будь економним, не йди не пробне тестування, бо то гроші, а на репетитора і так не вистачає ( див.п.2).

4. Щоб не засвербів палець (див.п.1) і ти через інтернет не зареєструвався на пробне тестування, з 1 листопада до 1 грудня обминай сайт http://www.testportal.gov.ua десятою дорогою.

5. Після першого грудня сайт, згаданий у п.4, обминай одинадцятою дорогою.

6. Не згадуй ні до опівночі, ні після неї адресу http://www.testportal.gov.ua/: там один ЖАХ – тестування в т-а-а-а-ких РОЗРІЗАХ!

7. Коли твоя вистраждана мрія – шпаргалки в туалеті пункту тестування, то спеціально для тебе фірма «TANUTITESTY» налагодила їх випуск у рулонах. Придбай собі за адресою: вул.Великих Лохів, 13.

8. Хто б ти не був за гороскопом, особливо стережися вдень з 15 до 16 год., бо з листопада і далі на призьбі коло сайту http://www.testportal.gov.ua/ будуть такі плітки, що «ни куда не денешься, влюбишься и женишься».

9. Як не помогли тобі попердні вісім способів, є ще й дев”ятий: візьми на тестування «мобілку». Тобі неодмінно прийде есемеска «Шуруй звідси». І ти собі гонорово пошуруєш!

10. Нема ради? Ти все-таки зареєструвався? Був на пробному тестуванні? Прийшов на «бойове»? Та ще й знання з собою прихопив? А «мобілку» і шпаргалку вдома залишив?! ... Тоді ти - ШП, «швой парень» і ніякі тести тобі не страшні. ТАКИМ НАЛЕЖИТЬ СВІТ!

krab88Дата: Нд, 31.01.2010, 14:56 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Делайте основную ставку на свои знания-так умственный труд кроме корочки диплома еще тренирует нейроны в мозгу-что и является образованием. Попробуйте что нибудь типа этого http://depositfiles.com/files/k7mb9tt7s И не пытайтесь где нибудь получить ответы на тесты--все это лохотроны.

Andriy16Дата: Ср, 18.04.2012, 09:37 | Повідомлення # 8
Рядовий
Я вважаю ЗНО потрібне тому,що воно дає квиток в майбутнє простим розумним дітям які цього заслуговують smile

vkДата: Ср, 18.04.2012, 10:01 | Повідомлення # 9
Рядовий
підтримую

milaДата: Чт, 03.10.2013, 13:31 | Повідомлення # 10
Рядовий
ЗНО- це рівень знань, там поки що не має корупції, що вже не скажеш про школу. Чомусь "медалісти" погано здають ЗНО та йдуть навчатися на контракт. Вчителю, сіячу доброго, вічного, чому так???

АкакійБашмачкінДата: Чт, 11.05.2017, 09:11 | Повідомлення # 11
Рядовий
Цитата nataliazaika ()
Я вважаю, що ЗНО потрібне. Адже, завдяки йому по-справжньму розумні учні зможуть поступити до університетів. І їхня праця в школі не буде марною.
Змінила б лише те, щоб тести були для учнів, що навчаються в простих школах, а не в гімназіях))))))
Це моя думка)))))
Тепер скажу я!!!!!!Ви напевно вже давно закінчили школу і точно не писали ЗНО,якщо так кажете.По-перше,для учнів це дуже велий стресс і нервування,а по-друге,цим ЗНО лякають першокласників і взагалі враження про ЗНО галіме!!!!!!!!!!!!І толку від нього 0!!!!!!На наш час бюджетне навчання,яке якби може забезпечити ЗНО дуже важке і часто навіть найрозумніші переходять на платне навчання

Форум » Шкільне життя » Зовнішнє незалежне оцінювання » Ваше ставлення до ЗНО (Що я знаю про ЗНО)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Володарська ЗОШ №2
2018