Головна

Чт, 13.12.2018, 23:17
Форма входу
Логін:
Пароль:
[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Шкільне життя » Самоврядування » Якби я був директором... (Що треба змінити в школі)
Якби я був директором...
nataliazaikaДата: Ср, 25.02.2009, 18:13 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Надійний користувач
Репутація: 0
Статус: :-(
Наш директор - чудовий і іншого, який би підірвав би школу нам не потрібний!

Якби у нас були душові кімнатки, то поки всі помиються і т.д і т.п - то коли має початися наступний урок???

gtnzДата: Ср, 09.09.2015, 08:05 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
якби Петя буві директором то б школа один день робила остальні  відпочивала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wink

yavika0607Дата: Ср, 10.05.2017, 08:08 | Повідомлення # 18
Рядовий
admin, я хочу відремонтувати всю школу

АкакійБашмачкінДата: Чт, 11.05.2017, 09:00 | Повідомлення # 19
Рядовий
якби я був директором цьой школи, то я б в першу чергу розложив по кабінках туалетів туалетну бумагу бо іногда нема чим витертись! Далі я б хотів бачити у їдальні смачні булочки а  не жирні біляші(більше разнообразія!!!) 
зробити кабінети хімії, фізики, математики з потрібним обладнанням. Організовууйте побільше цікавих заходів, та поменше заходів, які травмують душі людей( Р. Бублієнко...) Ми розуміємо, що ми маємо пам"ятати наших героїв, але вірші присвячені Ромі : " Він ніколи не поведе синочка  в 1й клас.." вважаю НЕУМІСНИМИ!!!

Форум » Шкільне життя » Самоврядування » Якби я був директором... (Що треба змінити в школі)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

© Володарська ЗОШ №2
2018