Головна null
Пт, 21.09.2018, 20:35


Меню сайту

Гість

Група: Гості

Шановний гість сайту, зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Логін:
Пароль:



Розділи новин
Новини освіти [28]
Шкільні новини [504]

Календар новин
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Друзі сайту
Наше опитування

Зареєстровано: Всього: 3361
Нових за місяць: 45
Нових за тиждень: 40
Нових учора: 15
Нових сьогодні: 0
Из них:
Адміністраторів: 2
Модераторів: 4
Модератор форуму:
Перевірених: 5
Звичайних юзерів: 3350
З них:
Чоловіків: 2669
Жінок: 692

TOP
Сьогодні сайт відвідали: admin, Shbyf, Xx_Gladiator_xX
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Наша кнопочкаНаша кнопка
[Отримати код кнопки]

НАЗВА ГУРТКА

ВЧИТЕЛЬ

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Географічне краєзнавство

Олійник В.В.

Вівторок 15.10

П’ятниця 15.10

Основи веб-дизайну

Заїка В.М.

 

Вівторок 15.10

 

Дивоцвіт

Губарева М.М.

Четвер 14.00

Лінгвістичний

Яковенко О.В.

Середа 14.00

П’ятниця 14.00

Юний журналіст

Кайзер О.М.

Четвер 14:30

Виразне читання

Ралік Г.В.

Понеділок 14:30

Хоровий

Тарасова В.В.

Понеділок 14:00

Середа14:30

 

НАЗВА КУРСУ, ФАКУЛЬТАТИВУ

КЛАС

ВЧИТЕЛЬ

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Конституційне право

10

Припишнюк І.М.

П’ятниця 15.10

Українське відродження у ХХ ст.

11

Припишнюк І.М.

Понеділок 14.20

Основи програмування

10

Заїка В.М.

Четвер 14.20

Курс теоретичної підготовки з фізики

10-11

Кузьменко О.С.

Четвер 14.20

Біохімічні основи життя

10-11

Буханевич Л.М.

Четвер 15.10

Розв'язування задач з хімії

10-11

Гордієнко О.С.

Середа 14.20

Фінансово грамотний споживач

6-А

Олійник В.В.

Середа 14.20

Етнографія

8

Білоцерківська О.В.

Середа 14.20

Українознавство

5А, 5Б

Припишнюк І.М.

Вівторок 14.20

Екологічні проблеми рідного краю

6-Б

Гордієнко О.С.

Четвер 14.20

Географ - краєзнавець

6-Б

Олійник В.В.

Вівторок 14.20

Англійська мова для спілкування

10

Фещенко С.В.

Середа 14.20

Основи генетики людини

11

Буханевич Л.М.

Четвер 14.20

Вчись думати

5-А, 5-Б

Губарева М.М.

П’ятниця 12.30, 13.25

«Рівний- рівному»

7 –А, 7-Б

Губарева М.М.

Понеділок 14.20, середа 14.20

Баскетбол

 

5-6

Мокринська Л.Ф.

П’ятниця 14.30

7-9

Мокринський Р.В.

Вівторок 15.15

10-11

Мокринський Р.В.

П’ятниця15.15

Індивідуальні заняття з математики

 

Обертас Л.Ю.

Середа 14.20

 

 

Дуріцька Н.М.

Вівторок 14.20

 

 

Короленко Н.В.

Четвер 14.20

 

 

Заїка Т.М.

Вівторок 14.20

Індивідуальні заняття з української мови

 

Мірошник І.О.

Четвер 14.20

 

 

Короленко С.В.

Понеділок 14.20

 

 

Ралік Г.В.

Середа 14.20

 

 

Бачинська Т.В.

Вівторок 14.20

Індивідуальні заняття з англійської мови

 

Яковенко О.В.

Четвер 14.20

 

 

Фещенко С.В.

Понеділок 14.20

Індивідуальні заняття з історії

 

Бурлака О.І.

Вівторок 14.20

Індивідуальні заняття з біології

 

Буханевич Л.М.

П’ятниця 14.20

 






©Володарська ЗОШ №2 2018