Головна
Ср, 19.06.2019, 23:53


Меню сайту

Гість

Група: Гості

Шановний гість сайту, зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Логін:
Пароль:Категорії каталога
Учителю інформатики [67]
Педагогічні програмні засоби [20]
Наші розробки [1]
Учням [51]
На допомогу учням
ОШППД Мокринської Л.Ф. [6]

Друзі сайту

Головна » Файли » Учителю інформатики

GCompris — це навчальна програма, яка містить різні вправи для дітей від 2 до 10 років.
[ · (141.5 МБ) ] 03.05.2010, 22:17

Доступ для завантаження файлів мають тільки зареєстровані користувачі!

Останні декілька років вчителі, батьки і психологи сперечаються cтосовно того чи необхідно привчати дітей до комп'ютера. І яким чином це робити, якщо звичайно робити, і в якому віці слід починати навчати дітей комп'ютеру. Програмісти ж не замислюються над цим, вони просто створюють програми для дітей, і не просто програми, а навчальні програми та цілі програмні пакети. Невідомо, що змусило французького програміста Бруно Кудуїна почати створювати програмний пакет Gcompris (вимовляється «ж компрі» від фр. j'ai compris «я зрозумів!») - але цей пакет став справжнім подарунком не тільки для дітей, але і для їх батьків! Це барвистий набір задач, що зрозумілі дітям від 3 до 8 років - задач, вирішення яких навчить поводитися з клавіатурою і мишею, читати, малювати, в захоплюючій формі пояснить основи природничих наук (математика, фізика, географія) і запропонує деякі популярні ігри. Звернути на Gcompris увагу варто вже з тієї причини, що силами українських учасників цього проекту виконаний переклад українською мовою. До складу комплекту Gcompris входять програми для навчання дітей читанню, математики, вивчення комп'ютера, і тому подібне, а так само просто декілька розважальних програм. Всі завдання є не просто підручниками, а справжні ігри, тим більше, що всі вони барвисто оформлені і мають музичний супровід. 

  Програми з пакету Gcompris виглядають достатньо продуманими і збалансованими. До того ж вони розподілені не тільки тематично, але і по ступеню складності. Найпростіші, розраховані на зовсім маленьких користувачів, відмічені однією зірочкою, важчі - двома, і найважчі - трьома зірочками. Наприклад, в розділі математики найпростіші вправи - це вправи по підрахункам і класифікаціям предметів, до другої категорії відносяться вправи з вагами, а складання і вирішення простих рівнянь - це найскладніші математичні завдання. При вдалому розв’язку задачі перед вашою дитиною з'явиться всміхнена квіточка або клоун, а при помилці - сумний. Якщо малюкові не справитися з якою-небудь вправою, то він може клацнути по кнопочці з рятувальним кругом і отримати підказку.

GCompris — це освітній програмний пакет, що складається з численних вправ для дітей 2-10 років. Деякі з вправ є у ігровій формі, що лише збільшує їх освітню цінність. Нижче наведено список категорій з деякими вправами, доступними в цих категоріях:
вивчення комп’ютера: клавіатура, миша, різні рухи мишею,...
математика: рахування, злічити предмети, терези, табличка множення,...
наука: робота шлюзу на каналі, кругообіг води, підводний човен, симуляція електричного кола,...
географія: розмісти країни на мапу світу
головоломки: танграм, Ханойська башта,...
ігри: шахи, пам’ять, 4 в лінію, oware, судоку ...
читання: падаючі букви, потяг із буков,...
інші: скажи котрий час, пазли, вектори, малювання, анімація, спілкування по мережі...

Наразі GCompris містить більше 100 вправ, і їх число постійно росте. GCompris — це безплатне відкрите програмне забезпечення, а значить Ви можете адаптувати його до своїх потреб, поліпшувати його і, найголовніше, ділитися ним з дітьми в усьому світі.

http://www.gcompris.net

Матеріали на сторінці викладено лише для ознайомлення чи тестування. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе!

Скачавши інформацію сторінки, користувач згоден з тим, що робить це для ознайомлення та має знищити її впродовж 24 годин після завантаження або придбати у автора чи фірми-виробника!

Категорія: Учителю інформатики | Додав: admin
Переглядів: 6370 | Завантажень: 1144 | Рейтинг: 4.5/2

Всього коментарів: 0
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук
©Володарська ЗОШ №2 2019