Головна

Нд, 22.07.2018, 08:51


Меню сайта

Гість

Група: Гості

Шановний гість сайту, зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Логін:
Пароль:Розділи новин
Новини освіти [27]
Шкільні новини [493]

Календар новин
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Рекомендуємо

Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Мені байдуже
4. Нормально
5. Погано

Результат опитування Результати Всі опитування сайта Архів опитувань

Всього голосувало: 203
Обговорити на форумі

каталог сайтів

Головна » 2014 » Листопад » 6 » Тренінгове заняття для педагогічного колективу школи
Тренінгове заняття для педагогічного колективу школи
17:35
   5 листопада 2014 року в рамках проведення Міжнародних днів освіти дорослих в Україні у Володарській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені В.П.Мельника відбулося тренінгове заняття для педагогічного колективу школи на тему: «Підвищення професійної конкурентоздатності особистості в системі освіти»
    Мета заняття: Підвищення професійної конкурентоздатності особистості (актуалізації психологічних передумов здатності індивіда до конкурентної поведінки в ситуації професійної взаємодії).
    Застосування тренінгових технологій у процесі надання психологічної допомоги особистості на шляху до її професійної успішності є одним із перспективних та цікавих, у науковому контексті, напрямків практичної психології.
    Провідними показниками до участі в тренінгу є переважна орієнтація особистості на уникнення невдач, знижена здатність до цілевизначення, низька толерантність до ситуації невдачі та невизначеності, а також низька здатність до ефективної професійної самопрезентації.
    Структура тренінгу охоплює послідовні етапи психологічного впливу – від актуалізації почуття впевненості в собі та підвищення рівня прийняття до формування певних технологій протидії психологічним маніпуляціям та розвитку професійної конкурентоздатності.
    Під час тренінгу учасники отримують можливість розвинути навички адекватного та ефективного цілевизначення, проаналізувати власні стратегії досягнення цілей та актуалізувати свої особистісні ресурси для ефективної самопрезентації професійних якостей та здібностей.
Важливим аспектом даного тренінгу є підвищення толерантності до невдач та невизначеності, а саме адекватне й конструктивне ставлення до власних помилок та розвиток здатності до ризику, що є важливою передумовою конкурентоздатності особистості.
    Під час тренінгу учасники працювали в трьох групах «Ринок» під девізом «Переді мною відкриваються всі двері», група «Прогрес» з девізом «Я аплодую своїм досягненням», та «Самовдосконалення» під девізом «Весь світ у моїх руках» та змогли створити теплу і доброзичливу атмосферу в тренінговій групі. Також отримали інформацію щодо понять конкуренція, конкурентоспроможність, конкурентоздатність в системі освіти щоби в подальшому краще орієнтуватися в сучасних поняттях – удосконалення особистості та підняття фахового рівня. За допомогою вправи «Складові понять – конкуренція, конкурентоспроможність, конкурентоздатність» наші педагоги мали змогу краще пізнати значення поданих слів і визначити для себе головні моменти, що розділяють між собою конкуренцію, конкурентоспроможність та конкурентоздатність. 
    Присутні змогли точніше визначитися, що саме потрібно мати особі, аби впевнено почувати себе в сучасних конкуруючих умовах. Вправа «Досвід моїх помилок» надала можливість провести рефлексію власних помилок, опанувати навички успішної поведінки та конструктивного подолання проблемних ситуацій. Учасники заняття мали можливість створити успішного конкурентоздатного та конкурентоспроможного індивіда в умовах сучасної конкуренції – вправа «Самопрезентація ».
    Педагогічний колектив зробив висновок, що конкуренція в системі освіти – природне явище, яке потребує розвитку та вияву високої конкурентоздатності управлінського персоналу організацій цієї сфери та педагогічного колективу і використання конструктивних та ефективних стратегій її забезпечення.
    Психолог Губарева М.М. побажала всім досягати вершин у своїй праці, не зупинятися на досягнутому, а прагнути досягати все нові і нові вершини, щоб завжди бути конкурентоздатними та конкурентоспроможними!
 Губарева М.М.
Категория: Шкільні новини | Переглядів: 532 | Автор: admin
Всего комментариев: 0
Пошук в новинах
Володарська ЗОШ №2 © 2018