Головна
Пт, 16.11.2018, 09:20
Зареєструйтесь
Логін:
Пароль:
Меню сайта

Категорії каталога
Освітні програми
Територія обслуговування
Вакансії
Матеріально-технічне забезпечення
Річний звіт керівника
Фінансова діяльність
Підручники

Рекомендуємо

Головна » Статті » Прозорість » Річний звіт керівника

Звіт директора про роботу школи за 2017-2018 н.р.

1.Результативність навчального процесу.

На початок 2017/2018 навчального року навчалося 469 учнів. Укомплектовано 19 класи, із середньою наповненістю 25 учнів.

           Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу кабінетів, у старшій школі введено математичний і історичний профілі (10 клас) та математичний  профіль навчання (11 клас).

                Відповідно до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах індивідуальне навчання організовано для учениці 6-Б класу та учня 2-Б класу.

                 У школі впроваджено інклюзивне навчання у 1-А та 2-Б класах ( вчителі Хоменко І.Г., Руденко Л.В. і асистенти  вчителя Соколова Л.В., Мартиненкова Я.К.), яке спрямоване на дітей з особливими потребами й можливостями. У класі з основним контингентом дітей навчається 4 дітей із особливими освітніми потребами. Для них розроблені індивідуальні програми розвитку  із врахуванням їхніх особистостей командою, до складу якої ввійшли вчителі, медична сестра, психолог, логопед та  батьки.

Кількість учнів на кінець навчального року:

всього учнів 471+ 2 учні індивідуальне навчання. Атестовано 369 учнів  3-11 класів.

Рівень навчальних досягнень учнів:

 високий і достатній рівень мають учні 3-4 кл – 67 учнів, 67,7 %.  Серед 5-9 класів – 160 учнів, 72.7%, 10 -11 класів – 42 учні, 85.7%

Всього   3-11 класів – 269 учнів, 73,1%.

Нагороджено Похвальними листами за високі досягнення – 30 учнів школи,

5 учнів 9-х класів отримають свідоцтво з відзнакою, 2 учениця 11 класу  є претендентами на нагороджена Золотою медаллю за високі досягнення у навчанні та  Срібною медаллю за досягнення у навчанні.

  1. Наші досягнення.

  У II (районному) етапі  Всеукраїнських предметних  олімпіадах  учні школи посіли:

I  місце – 16;

II місце –19;

 III місце –7.

У мовному  конкурсі ім. П.Яцика та  в конкурсі учнівської творчості ім. Т.Г.Шевченка:

I місце –6; II місце – 4; III місце – 4;

 У конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт МАН із 6 представлених робіт

   I місце – 6 

 

 

Прізвище , ім'я учня

 

 

клас

 

 

Результати

 

 

Вчитель

 

1

Мекеда Наталія

Переможець районного етапу мовного конкурсу ім. П.Яцика

Добровольська Л.П.

2

Саганець Анастасія

Призер районного етапу мовного конкурсу ім. П.Яцика – 2 місце

Тімакова Г.С.

3

Паначук Дарина

Призер районного етапу мовного конкурсу ім. П. Яцика – 2 місце

Мірошник І.О.

4

Рижов Владислав

Переможець районного етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

Мірошник І.О.

5

Сіяниця Пилип

Переможець районного етапу мовного конкурсу ім. П.Яцика

Короленко С.С.

6

Пожилих Вікторія

Переможець районного етапу мовного конкурсу ім. П.Яцика, мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка та олімпіад з української мови та літератури, зарубіжної літератури

Мірошник І.О.

Білоцерківська О.В.

7

8

Старовойт Максим

Призер районного етапу олімпіади з хімії -2 місце

Гордієнко О.С.

 

Байбарза Ілля

8

Переможець олімпіади з ІКТ, призер районної олімпіади з хімії - 2 місце

Заїка В.М.

Гордієнко О.С.

9

Бондаренко Надія

8

переможець олімпіади з зарубіжної літератури , переможець  районного етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка та призер мовного конкурсу П. Яцика- 2 місце

Білоцерківська О.В.

Бачинська Т.В.

10

Гурська Русаліна

8

Призер районного етапу олімпіади з образотворчого мистецтва - 3 місце

 

11

Заєць Анастасія

8

Переможець районного етапу олімпіади з англійської мови

Радько Л.А.

12

Ступніцька Анастасія

8

Переможець олімпіади з історії, переможець районного етапу олімпіади з української мови та літератури та конкурсу захисту робіт МАН

Іванець Л.Л.

Бачинська Т.В.

Радько Л.А.

13

Великий Олексій

Призер районного етапу олімпіади з ІКТ

Заїка В.М.

14

Дичко Олександр

Переможець районного етапу олімпіади з хімії та конкурсу – захисту робіт МАН

Гордієнко О.С.

Мірошник І.О.

15

Чепіль Діана

Переможець районного етапу конкурсу-захисту робіт МАН   та призер районного етапу  мовного конкурсу П. Яцика

Мірошник І.О.

16

Богуславський Богдан

Призер районного етапу олімпіад з української мови та літератури – 2 місце, зарубіжної літератури  - 3 місце та мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка 3

Мірошник І.О.

17

Оберемчук Ярослав

Призер районного етапу  олімпіади з трудового навчання- 3 місце

Смілянський О.М.

18

Кучер Олексій

Переможець районного етапу олімпіади з біології та призер олімпіади з географії – 2 місце

Буханевич Л.М.

Олійник В.В.

19

Гудзь Микола

Призер районного етапу олімпіади з правознавства – 2 місце

Припишнюк І.М.

20

Новіков Олександр

Призер районного етапу олімпіади з англійської мови- 2 місце

Яковенко О.В.

21

Берегова Дарина

10

Призер районного етапу олімпіади з біології – 2 місце

Буханевич Л.М.

22

Бодаренко Аліна

10

Призер районного етапу олімпіади з хімії та екології – 2 місце

Гордієнко О.С.

23

Бохонець Богдана

10

Переможець олімпіади з трудового навчання

Ткаченко І.Є.

24

Мейта Дмитро

10

Переможець олімпіади з ІКТ

Заїка В.М.

25

Миколаєнко Віталій

10

Переможець районного етапу олімпіади з фізики, призер олімпіади з географії – 2 місце, мовного конкурсу ім. П. Яцика – 3 місце  та мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка – 2 місце

Кузьменко О.С.

Олійник В.В.

Короленко С.С.

26

Селезньова Євгенія

10

Призер районного етапу олімпіади з образотворчого мистецтва

 

27

Яременко Валерія

10

Переможець конкурсу захисту робіт МАН, переможець районного етапу олімпіади з правознавства та призер олімпіад з історії -2 місце, англійської мови -2 місце та зарубіжної літератури-2 місце

Олійник В.В.

Припишнюк І.М.

Фещенко С.В.

Білоцерківська О.В.

28

Данільченко Олена

11

Переможець конкурсу захисту робіт МАН, переможець районного етапу олімпіади з історії та призер олімпіад з української мови та літератури – 3 місце, зарубіжної літератури -2 місце

Кайзер О.М.

Короленко С.С.

Припишнюк І.М.

Губарева М.М.

29

Ковальчук Катерина

11

Призер районного етапу олімпіад з біології – 2 місце, хімії, екології – 2 місце та правознавства – 2 місце

Буханевич Л.М.

Гордієнко О.С.

Припишнюк І.М.

30

Ліснічук Юлія

11

Призер районного етапу олімпіади з образотворчого мистецтва- 3 місце

 

31

Клочко Максим

11

Переможець районного етапу олімпіади з англійської мови

Радько Л.А.

32

Пташніченко Віталій

11

Переможець конкурсу захисту робіт МАН

Гордієнко О.С.

33

Шевчук Надія

11

Переможець районного етапу олімпіади з географії, призер олімпіади з економіки – 2 місце та мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка – 3 місце

Олійник В.В.

Короленко С.С.

За результатами III (обласного) етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад та конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МАН:

ІІ місце

  1. Данільченко О., учениця 11 класу (секція "Психологія", учитель – Губарева М.М.)

2.Пташніченко В., учень 11 класу (,секція "Агрономія", учитель – Гордієнко О.С.)

ІІІ місце

  1. Байбарза І., учень 8 класу (ІКТ, учитель – Заїка В.М.)

2.Бондаренко Н., учениця 8 класу (зарубіжна література,  учитель – Білоцерківська О.В.)

  1. Ступніцька Г., учениця 8 класу (історія, учитель – Іванець Л.Л.)
  2. Бухонець Б.,учениця 10 класу (трудове навчання, учитель – Ткаченко І.Є.)

5.Мейта Д, учень 10 класу (ІКТ,  учитель – Заїка В.М.)

  1. Яременко В., учениця 10 класу (секція "Гідрологія", учитель Олійник В.В.)

Традиційною стала участь учнів школи у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах «Кенгуру», «Колосок», «Геліантус», «Соняшник», «Левеня», англомовних – «Пазл», «Гринвіч»,  в яких діти продемонстрували свої знання, уміння та навички з предметів.

3.Методична робота

Один із напрямків методичної роботи школи – підвищення рівня професійної майстерності вчителів, рівня кваліфікації.

На кінець 2017-2018 навчального року  склад педагогічного колективу становить:

46 основних педагогів та  5 сумісників: з них  1 – Заслужений вчитель України,    7 - нагороджено знаком «Відмінник освіти України».

         12 - «вчителів-методистів»,

20 - «старших учителів»,

38 - вищої категорії,

 3 - першої категорії,

1 - другої категорії,

9 – спеціалістів.

Протягом року вчителі школи підвищували свій кваліфікаційний рівень шляхом самоосвіти, участі у роботі шкільних, загальноміських і обласних семінарів, навчання на курсах, а також в рамках атестації.

12 педагогів школи пройшли курси підвищення кваліфікації при КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,  8 педагогічних працівників – атестацію, з них: 1   присвоєно педагогічне звання «вчитель –методист",  7 - відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та 1 – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст».

Учителі, що атестувалися, проводили відкриті уроки та виховні заходи, брали участь у роботі семінарів, конференцій, уклали методичні розробки:

Гордієнко О.С. - "Використання інтерактивних технологій на уроках хімії",

Ралік Г.В. - "Літературні диктанти як засіб підвищення ефективності вивчення української літератури",

Руденко Л.В. - "Тестові завдання з математики.1 клас".

Протягом 2017-2018 н.р. було організовано роботу 7 методичних об’єднань вчителів-предметників, тимчасової динамічної групи вчителів 1-х класів, консультативно-педагогічної групи по роботі з дітьми  з ООП,  затверджено плани роботи, за якими працювали шкільні професійні об’єднання вчителів, визначено керівників з числа досвідчених педагогів.

Були проведені заплановані засідання методичних об’єднань, на яких обговорювалися як організаційні питання (підготовка і проведення олімпіад, конкурсів, результати навчальних досягнень учнів за семестр, рік, схвалення завдань для державної підсумкової атестації), так і науково-методичні питання.

У 2017/2018 навчальному році педагогічний колектив здійснював методичну діяльність  над реалізацією методичної теми «Формування успішної конкурентноздатної особистості через удосконалення освітнього простору та розвиток творчої взаємодії учасників навчально- виховного процесу».

Пріоритетні напрямками у діяльності  школи у 2017-2018 навчальному році:

- забезпечувати умови для розвитку  конкурентноздатної особистості;

- забезпечувати впровадження здоров’язберігаючих та енергозберігаючих  технологій;

- підвищувати мотивацію до навчання через створення ситуації успіху;

- виховувати почуття патріотизму, гідності, культури поведінки;

-  забезпечувати рівний доступ до навчання  учням різних категорій; використання різноманітних форм організації навчання  дітей з особливими освітніми потребами;

- удосконалювати освітній простір для формування успішної особистості    через розвиток творчої взаємодії учасників навчально- виховного процесу;

- забезпечувати методичний супровід професійного розвитку педагогів на основі вільного вибору форм і методів підвищення кваліфікації у атестаційний та міжатестаційний періоди;

- продовжувати удосконалення навчально-методичної та матеріально-технічної бази навчальних кабінетів школи.

- співпраця  навчального закладу з Володарським відділенням поліції,  районною Службою у справах дітей та сім’ї, з іншими освітніми закладами району, районною та селищною радами, громадськими організаціями.

 

  1. Проведення дослідно-експериментальної роботи

         В червні 2017 року укладена угода між Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України  про співробітництво   в проведенні дослідно-експериментальної роботи   всеукраїнського рівня за темою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» на 2017- 2020 роки (На крилах успіху).

За даною програмою працювали  учні 1б класу (27 учнів) та вчителі Руда С.С., Пташніченко І.М., Фещенко С.В., Рудніцький П.П.

           З вересня 2017 року учні 1-А клас (25 учнів) та вчителі  Хоменко І.Г., Пелих Л.І., Соколова Л.В., Яковенко О.В., Рудніцький П.П. включені у дослідно-експериментальну роботу  регіонального рівня за темою «Розроблення і впровадженнянавчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти»  на 2017- 2020 роки (НУШ).

                З вересня 2016 року в школі впроваджено   інтегрований курс «Культура     добросусідства»  в 2а та 2б класах (вчитель Загадерчук Л.О., Руденко  Л.В.)

 

У цілому вчителі продемонстрували високий рівень готовності до здійснення дослідно-експериментальної діяльності і першочерговим завданням педагогічного колективу у 2018-2019 навчальному році буде спрямувати свою діяльність на виконання Програм дослідно-експериментальної роботи.

 Протягом 2017-2018 навчального року на базі навчального закладу 05 грудня 2017 року відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури Володарського району з теми «Реалізація національної ідеї становлення громадянина-патріота України через ціннісний потенціал олімпізму та засобами фізичного виховання». Вчителі фізичної культури. Мокринська Л.Ф., голова РМО вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни, провела відкритий урок з модуля «Гімнастика». Мокринський Р.В. – інструктивно-методичне заняття з модуля «Баскетбол».

19 грудня 2017 року на базі школи  відбувся спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати», в якому взяли участь 28 педагогів навчальних закладів району.

 Набуті знання учасники тренінгу застосують у своїй практичній роботі, що сприятиме підвищенню рівня організації освітнього процесу для дітей з особливими потребами, які охоплені інклюзивним навчанням у районі.

01 березня 2018 року проведено методичну нараду "Сучасні освітні інструменти для вчителів"  по впровадженню Edmodo.  Мережа Edmodo дає вчителям змогу ділитися вмістом, створювати тести, вікторини та опитування, керувати спілкуванням з учнями, колегами та батьками. Система є учитель-орієнтованою: учні та їх батьки можуть приєднатися до Edmodo тільки після запрошення вчителем.

З 04 по 06 червня на базі нашої школи, яка є одним із координаційно-тренінгових центрів освітнього проекту «На крилах успіху» у Київській області, відбулася дидактико-методична сесія «Освітній простір сучасного вчителя початкової школи: 1 клас». Учасниками тренінгу були вчителі початкових класів Білоцерківського, Богуславського, Васильківського, Володарського, Макарівського та Обухівського районів. Сесія дала можливість розвитку професійної компетентності учасників, зокрема, вони отримали певний обсяг знань, які зможуть реалізувати на практиці, працюючи в освітньому проекті «На крилах успіху». Сесію провели тренери-модератори: Руда С.С., Ткаченко І.Є., Фещенко С.В..

 

 
Матеріальні цінності, придбані за рахунок держави протягом 2017-18 н.р.

Матеріальні цінності, подаровані протягом 2017-2018 навчального року в порядку благодійності
Категорія: Річний звіт керівника | Добавив: admin (20.06.2018) | Автор:
Переглядів: 79 | Коментарі: | Рейтинг: / |


 
Пошук в новинах
Володарська ЗОШ №2 © 2018