Головна
Ср, 11.12.2019, 03:12
Зареєструйтесь
Логін:
Пароль:
Меню сайта

Категорії каталога
Національно-патріотичне виховання

Рекомендуємо

Головна » Статті » Виховна робота » Національно-патріотичне виховання

Бійці АТО дякують школярам за підтримку
    24 жовтня до Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П. Мельника завітав голова Володарської районної громадської організації «Самооборона Володарщини» Іщенко Анатолій Григорович. Діти та педагогічний колектив закладу зустріли Анатолія Григоровича теплими оплесками, адже не з чуток, а з добрих справ знають про діяльність «Самооборони Володарщини». Саме ця організація максимально забезпечує мобілізованих із нашого району бійців АТО необхідними речами та продуктами харчування. 
    Нещодавно учні та вчителі нашої школи долучалися  до обласної акції «Діти Київщини–воїнам АТО» та всеукраїнської акції «Лист пораненому», під час цих заходів було зібрано 4 715 гривень, кошти було передано пораненому бійцю, жителю с. Пархомівка Фоміну Андрію.   
     Листи, малюнки, обереги, які з любов’ю виготовляли діти, були вручені Анатолію Григоровичу, щоб він передав їх за призначенням. Тому його візит до нас був не випадковим, бійці 72-ї бригади, які заходяться у зоні бойових дій, передали дітям стилізований Прапор України, на якому залишили найщиріші побажання, слова вдячності підростаючому поколінню за підтримку.  
Діти пронесли прапор із класу в клас, кожен з трепетом доторкався до полотнища, висловлюючи найзаповітніші мрії, щоб якнайшвидше в Україні настав мир, щоб не гинули люди, щоб наші бійці повернулися до свої домівок живими та здоровими.


Категорія: Національно-патріотичне виховання | Добавив: admin (04.11.2014) | Автор:
Переглядів: 1042 | Коментарі: 0 | Рейтинг: / |


 
Пошук в новинах
Володарська ЗОШ №2 © 2019