Готуємось до ЗНО/ДПА

Онлайн — тести зовнішнього оцінювання
Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2008-2023 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2008-2021 років.

Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі.

Сьогодні під час брифінгу було представлено модель вступу, яка дасть змогу забезпечити організацію і проведення вступної кампанії у 2023 році.
Як зазначив Сергій Шкарлет, це – спільне напрацювання Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, Українського центру оцінювання якості освіти, а також активних представників батьківської й освітянської спільнот.
Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти цьогоріч абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ). Минулого року вступникам було запропоновано скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацьовано.
II семестр наближається до завершення і постає необхідність здійснення підсумкового оцінювання здобувачів освіти.
З-поміж запропонованих МОН України підходів до здійснення семестрового оцінювання здобувачів освіти, звертаємо вашу увагу на оцінювання з будь-якого предмета за результатами письмової контрольної роботи, зміст якої розробляється учителем.


У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ). Загальна кількість завдань мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено 90 хвилин. Випробування міститиме три блоки завдань: з української мови, математики, історії України.
Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.